Projektant vodohospodářských staveb

Praha, Česko

Popis pozice

Chcete se rozvíjet v oboru vodohospodářských staveb? Umíte pracovat v AutoCADu? Rádi byste pracovali v menším kolektivu? Významná společnost, která se zabývá projektováním, inženýrskou činností a dodávkami technologií vodohospodářských staveb, hledá kandidáta/ku na pozici PROJEKTANT VODOHOSPODÁŘSKÝCH STAVEB.

Požadujeme:
  • SŠ/VŠ vzdělání stavebního zaměření, nejlépe vodohospodářské stavby
  • Schopnost čtení technické dokumentace
  • Zkušenosti s programem AutoCAD
  • Základní znalost anglického jazyka
  • Praxe v oboru je výhodou

Náplň práce:
  • Tvorba projektové a technické dokumentace
  • Technická podpora na jednání se zákazníky

Nabízíme:
  • Odpovídající finanční ohodnocení
  • Možnost podílet se na zajímavých projektech
  • Získání nových zkušeností a poznatků v rámci oboru
  • Zajímavé finanční ohodnocení
  • Pružnou pracovní dobu

Zašlete mi svůj životopis a využijte tak příležitost pracovat na zajímavých projektech v oboru vodohospodářství! Rychlá odpověď na Vaši zprávu je pro mne samozřejmostí.

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Jana Prchalová
+420731412536
ID: 3480590  Datum zveřejnění: 28.8.2018