Projektant vodohospodářských staveb

ManpowerGroup s.r.o.

Místo práce
Praha, Česko
Druh pracovního poměru
plný úvazek

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Chcete se rozvíjet v oboru vodohospodářských staveb? Umíte pracovat v AutoCADu? Rádi byste pracovali v menším kolektivu? Významná společnost, která se zabývá projektováním, inženýrskou činností a dodávkami technologií vodohospodářských staveb, hledá kandidáta/ku na pozici PROJEKTANT VODOHOSPODÁŘSKÝCH STAVEB.

Požadujeme:
- SŠ/VŠ vzdělání stavebního zaměření, nejlépe vodohospodářské stavby
- Schopnost čtení technické dokumentace
- Zkušenosti s programem AutoCAD
- Základní znalost anglického jazyka
- Praxe v oboru je výhodou

Náplň práce:
- Tvorba projektové a technické dokumentace
- Technická podpora na jednání se zákazníky

Nabízíme:
- Odpovídající finanční ohodnocení
- Možnost podílet se na zajímavých projektech
- Získání nových zkušeností a poznatků v rámci oboru
- Zajímavé finanční ohodnocení
- Pružnou pracovní dobu

Zašlete mi svůj životopis a využijte tak příležitost pracovat na zajímavých projektech v oboru vodohospodářství! Rychlá odpověď na Vaši zprávu je pro mne samozřejmostí.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Stavební průmysl

Společnost se zabývá projektováním, inženýrskou činností a dodávkami technologií vodohospodářských staveb.

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Vzdělání v oboru

Vodohospodářství.

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začátečník (A2)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Víte, co je pro Manpower ve světě práce nejdůležitější? Lidé jako Vy!

Staráme se o ně a víme, jak je práce v životě každého důležitá.

Hledáte jedničku v oblasti personálních služeb?

Už víte, co budete dělat?

Na Florenci 2116/15
110 00 Praha 1
ID: 3480590   Datum zveřejnění: 28.8.2018