Operátor výroby - min. nástupní mzda 20000 KČ/Měsíc

ManpowerGroup s.r.o.

Místo práce
Ústí nad Labem, Česko
Druh pracovního poměru
plný úvazek
Termín nástupu
03.09.2018
Základní složka mzdy (brutto) a další odměny
Min. 20000

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Nabízíme Vám příležitost v silné nadnárodní společnosti, která působí v Ústí nad Labem již od roku 1919.

Hledáme technicky zdatné nováčky s chutí naučit se něco nového a získat praxi ve výrobní společnosti se silným zázemím a dlouhou historií. Nebráníme se ani absolventům strojírenského nebo technického zaměření bez dosavadních pracovních zkušeností.

Zaměstnanecké výhody, benefity

- Minimální nástupní mzdu od 20000 Kč/měsíc (v případě kvalifikace či praxe vyšší nástupní mzda)
- 25 dní dovolené v roce
- Odměnu za docházku 9500 Kč/rok
- Závodní stravování
- Další zajímavé benefity: očkování proti chřipce, klíšťové encefalitidě, příspěvky na dětskou rekreaci, odměny při pracovních výročí, jazykové kurty a odborná příprava, penzijní a životní připojištění

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

strojírenský průmysl

Stabilní společnost zabývající se výrobou pístů do automobilů.

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

základní vzdělání
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- Spolehlivost, dochvilnost a chuť k práci
- Manuální zručnost a snahu se dále rozvíjet
- Ochotu pracovat na směnný provoz

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Víte, co je pro Manpower ve světě práce nejdůležitější? Lidé jako Vy!

Staráme se o ně a víme, jak je práce v životě každého důležitá.

Hledáte jedničku v oblasti personálních služeb?

Už víte, co budete dělat?

Adresa společnosti

ManpowerGroup
Velká Hradební 238/10
40001 Ústí nad Labem

Kontakt

Kontaktní osoba: Kateřina Vadkertiová
E-mail: poslat životopis
ID: 3481081   Datum zveřejnění: 29.8.2018   Základní složka mzdy (brutto) a další odměny:   Min. 20000