Finanční specialista

Brno, Česko

Popis pozice

Máš zkušenosti z investičního prostředí či hledáš první krok v oblasti řízení investic a financí? Tak to jsi tu správně, neboť náš klient v centru Brna hledá posilu do mezinárodního rostoucího týmu.

A co vlastně budeš dělat?
Budeš především zajišťovat excelentní služby zákazníkům a spravovat jejich investiční portfolia a finance. Budeš zodpovědný za sdělování informací, udržování dokumentace týkající se postupů a mnoho dalšího.

Profil kandidáta

Hovoříš dobře anglicky, nebojíš se práce v Excelu a máš vysokoškolský titul? Tak to nám stačí!

Nabízíme

Jak Tě odměníme?
Získáš adekvátní platové ohodnocení, ale především kariérní a osobní rozvoj.

Společnost Ti také může nabídnout pracovní možnosti v zahraničí – UK, Austrálie.

26 dní dovolené a také účast na firemních událostech – pingpongový turnaj, kurz jógy či páteční relax při společném grilování.

Nepropásni svoji životní šanci a pošli nám tvé CV v angličtině na emailovou adresu [email protected], nebo volejte na číslo +420 734 524 726

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková
ID: 3481554  Datum zveřejnění: 30.8.2018