Nové pozice ve skladu v Chomutově! (skladník)

ManpowerGroup s.r.o.

Místo práce
Chomutov, Česko
Druh pracovního poměru
plný úvazek
Základní složka mzdy (brutto) a další odměny
16 400 Kč - 19 000

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Hledáte stabilní zaměstnání jako skladník v Chomutově, které Vás bude bavit a navíc dostanete dobře zaplaceno? Máme tu nabídku přesně pro Vás!

Náplň práce
Náplní Vaší práce bude vyskladňování zboží ve výrobní společnosti automotive.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Za vaši odvedenou práci nabízíme nadstandardní mzdu přes 18 000,- Kč + příplatky za noční, odpolední a specializované pracoviště! Dále na pracovišti máme dotované závodní stravování a zajištěný firemní autobus z Jirkova a Chomutova přímo na směny!

Své životopisy nám zasílejte na e-mail: [email protected]

Těšíme se na Vás!

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Jiné neuvedené oblasti

Výroba komponentů pro klimatizace do aut.

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

základní vzdělání

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadavky
Požadujeme od Vás pouze chuť pracovat na třísměnný provoz! A nesmíte bát jezdit s vysokozdvižným vozíkem, pokud máte oprávnění propadlé, tak nevadí, rádi Vám ho pomůžeme obnovit!

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Víte, co je pro Manpower ve světě práce nejdůležitější? Lidé jako Vy!

Staráme se o ně a víme, jak je práce v životě každého důležitá.

Hledáte jedničku v oblasti personálních služeb?

Už víte, co budete dělat?

Adresa společnosti

Manpower
Na Florenci 2116/15
110 00 Praha 1

Kontakt

Kontaktní osoba: Michal Hnátek
Tel.: +420226257591
E-mail: poslat životopis
ID: 3484143   Datum zveřejnění: 4.9.2018   Základní složka mzdy (brutto) a další odměny:   16 400 Kč - 19 000