Přijmeme nové kolegy/ně a za nástup náborový příspěvek! (Dělník)

ManpowerGroup s.r.o.

Místo práce
Plzeň, Česko
Druh pracovního poměru
plný úvazek
Termín nástupu
21.09.2018
Základní složka mzdy (brutto) a další odměny
21500

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Co bude Vaší náplní práce?

- obsluha poloautomatických strojů
- kontrola kvality výrobků

Zaměstnanecké výhody, benefity

Jaká bude Vaše odměna?

- Mzda 21 500 Kč
- Výkonnostní bonus 3 390 Kč
- 25 dní dovolené
- 13. Plat
- Příspěvek na dopravu dle km
- A samozřejmostí je i NÁBOROVÝ PŘÍSPĚVEK 20 000 Kč.

Jaké na Vás máme požadavky?

- Plnoletost
- Trestní bezúhonnost
- Manuální zručnost
- Spolehlivost
- Pečlivost

Informace o náboru

Hledáte práci ve výrobě ? Pak hledáme právě Vás ! Hledáme nové kolegy/ně na pozici operátora do výroby pro našeho úspěšného klienta, který se zabývá výrobou řídících systému pro osobní automobily.

Předpokládaný termín ukončení výběrového řízení

31.12.2018 (zbývá ještě 98 dnů)

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Automobilový průmysl, výroba dopravních prostředků

Klient se zabývá výrobou řídících systémů pro osobní automobily.

Pokud Vás naše nabídka zaujala, kontaktujte mě porstřednictvé mého e-mailu [email protected] nebo telefonicky na tel.: 226 254 964

Těšíme se na Vás :-)

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

základní vzdělání

Vzdělání v oboru

Automotive

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Spolehlivý, pracující, pečlivý

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Víte, co je pro Manpower ve světě práce nejdůležitější? Lidé jako Vy!

Staráme se o ně a víme, jak je práce v životě každého důležitá.

Hledáte jedničku v oblasti personálních služeb?

Už víte, co budete dělat?

Adresa společnosti

Manpower
Na Florenci 2116/15
110 00 Praha 1

Kontakt

Kontaktní osoba: Jaroslava Týmalová
Tel.: +420226254964
E-mail: poslat životopis
ID: 3485965   Datum zveřejnění: 20.9.2018   Základní složka mzdy (brutto) a další odměny:   21500