Hledáte práci ve skladu a máte průkaz VZV? Pak se přidejte k nám!

ManpowerGroup s.r.o.

Místo práce
Plzeň, Česko
Druh pracovního poměru
plný úvazek
Termín nástupu
06.11.2018
Základní složka mzdy (brutto) a další odměny
22000

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

- Naskladňování a vyskladňování pomocí vysokozdvižného vozíku
- Třídění obalů
- Vykládání kamionů
- Drobnější manuální práce ve skladu

Zaměstnanecké výhody, benefity

- Mzda 22 600 Kč
- Výkonnostní bonus 3 390
- 13 plat
- Příspěvek na dopravu dle km
- 25 dní dovolené a mnoho dalších které se dozvíte na pohovoru

Jaké máme požadavky?

- Plnoletost
- Průkaz VZV (stačí i neplatný, u nás se dá obnovit)
- Praxe min. 2 roky
- Trestní bezúhonnost
- Ochotu pracovat na 3 směny
- Pečlivost
- Spolehlivost

Informace o náboru

Pokud Vás naše nabídka zaujala tak mě kontaktujte na e-mail [email protected], nebo telefonicky na tel.: 226 254 964

Těšíme se na Vás :-)

Předpokládaný termín ukončení výběrového řízení

31.12.2018 (zbývá ještě 47 dnů)

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Automobilový průmysl, výroba dopravních prostředků

Klient se zabývá výrobou řídících systémů pro osobní automobily.
Přijmeme do našeho týmu skladníku na Borských polích v Plzni nové kolegy/ně! Máte průkaz VZV a praxi s prací ve skladu ? Pak Vás u nás rádi přivítáme! :-)

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

základní vzdělání

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Poctivý, pracovitý, pečlivý, spolehlivý.

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Víte, co je pro Manpower ve světě práce nejdůležitější? Lidé jako Vy!

Staráme se o ně a víme, jak je práce v životě každého důležitá.

Hledáte jedničku v oblasti personálních služeb?

Už víte, co budete dělat?

Adresa společnosti

Manpower
Na Florenci 2116/15
110 00 Praha 1
ID: 3485969   Datum zveřejnění: 29.10.2018   Základní složka mzdy (brutto) a další odměny:   22000