Servisní technik

ManpowerGroup s.r.o.

Místo práce
Týnec nad Sázavou, Česko
Druh pracovního poměru
plný úvazek

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pojďte pracovat pro společnost, která se pohybuje ve výškách nejen svou pozicí na trhu! Pokud netrpíte závratěmi, využijte skvělou příležitost rozšířit tým servisních techniků ve společnosti Crapet, která se zabývá prodejem, pronájmem a servisem stavebních jeřábů značky Potain.

Popis pozice:
- Montáž, servis a opravy jeřábů
- Nakládky a vykládky strojů ve skladu
- Obhlídka staveniště

Zaměstnanecké výhody, benefity

- Jeřábnické a vazačské zkoušky plně hrazené zaměstnavatelem
- Důkladný systém zaškolení, postupné přebírání zodpovědnosti a zvyšování kvalifikace
- Možnost pracovat se zajímavou technologií
- Neformální prostředí malé, ale stabilní a prosperující společnosti
- Odpovídající finanční ohodnocení, 13. plat dle výsledků firmy

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Stavební průmysl

Společnost ze zabývá pronájmem, prodejem a servisem stavebních věžových jeřábů značky Potain pro různé typy staveb.

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně

Vzdělání v oboru

Elektro.

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Úplný začátečník (A1)

Řidičský průkaz

B

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- Vyhláška č. 50/1978 Sb. §6
- ŘP skupiny B
- Čistý trestní rejstřík
- Základy AJ

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Víte, co je pro Manpower ve světě práce nejdůležitější? Lidé jako Vy!

Staráme se o ně a víme, jak je práce v životě každého důležitá.

Hledáte jedničku v oblasti personálních služeb?

Už víte, co budete dělat?

Na Florenci 2116/15
110 00 Praha 1
ID: 3486241   Datum zveřejnění: 6.9.2018