Protivín. Obsluha strojů pro muže i ženy. 2 směny. Moderní pracovní prostředí :)

ManpowerGroup s.r.o.

Místo práce
Protivín, Česko
Druh pracovního poměru
plný úvazek
Základní složka mzdy (brutto) a další odměny
17500 - 23000

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro výrobní společnost v Protivíně, vybavenou moderními výrobními stroji přijmeme nové kolegy (muži i ženy) na obsluhu strojů či montáž (nekvalifikované pracovníky). Jedná se o práci v příjemné pracovní prostředí bez rizika, kde se můžete naučit obsluhovat jedny z nejmodernějších strojů v oblasti obrábění. Předchozí praxe z výrobního podniku vítána, není však podmínkou, vše Vás rádi naučíme. Před nástupem budete pozváni k osobnímu pohovoru, jehož součástí je i prohlídka závodu.

Místo výkonu práce: Protivín
Směnnost: 2 směny (ranní - odpolední)
Nástup možný ihned

Popis pozice:
- obsluha strojů
- skládání dílů do beden

Co od Vás očekáváme
- spolehlivost
- ochotu učit se novým věcem
- vzdělání technického zaměření výhodou

Co Vám nabízíme
- stabilní zaměstnání s možností kariérního postupu na vyšší / odbornější pozice
- nástupní mzdu 17.500 Kč/měs. (po zapracování možnost navýšení)
- příplatek za odpolední
- příplatek za noční 20 Kč/h
- dotovaná strava, oběd za 22 Kč
- příspěvek na penzijní připojištění
- 5 týdnů dovolené
- odměny za práci přesčas
- příplatky za práci o víkendu nad rámec zákoníku práce

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

strojírenský průmysl

Výrobní společnost

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

základní vzdělání
student střední školy
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Víte, co je pro Manpower ve světě práce nejdůležitější? Lidé jako Vy!

Staráme se o ně a víme, jak je práce v životě každého důležitá.

Hledáte jedničku v oblasti personálních služeb?

Už víte, co budete dělat?

Adresa společnosti

Manpower
Žižkova 182
397 01 Písek
ID: 3489114   Datum zveřejnění: 10.9.2018   Základní složka mzdy (brutto) a další odměny:   17500 - 23000