Dělník plastikářské výroby - mzda až 25 000 Kč + možnost ubytováni

ManpowerGroup s.r.o.

Místo práce
Tábor, Česko
Druh pracovního poměru
plný úvazek
Termín nástupu
16.09.2018
Základní složka mzdy (brutto) a další odměny
25000

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

-obsluha strojů

-práce na HPP

-montáž dílů

Zaměstnanecké výhody, benefity

-práce na 1 směn a 3 směny+ možnost přesčasů
-po zapracovaní přechod do vyšší mzdové třídy
-odměny při pracovních a životních jubileích
-roční prémie
-týden dovolené navíc
-stravenky

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Jiné neuvedené oblasti

Pro našeho klienta, společnost zabývající se výrobou plastových dílů a výrobků, hledáme vhodné uchazeče.

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

základní vzdělání

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Víte, co je pro Manpower ve světě práce nejdůležitější? Lidé jako Vy!

Staráme se o ně a víme, jak je práce v životě každého důležitá.

Hledáte jedničku v oblasti personálních služeb?

Už víte, co budete dělat?

Na Florenci 2116/15
110 00 Praha 1
ID: 3489341   Datum zveřejnění: 11.9.2018   Základní složka mzdy (brutto) a další odměny:   25000