Key Account Manager pro tisková řešení - 35 000 - 45 000 Kč

Ústí nad Labem, Česko

Popis pozice

Hledáte novou výzvu?
Umíte si skvěle naplánovat svůj kalendář?
Máte příjemné vstupování a prozákaznický přístup?
Rozumíte kancelářské technice jako jsou tiskárny, atypické skenery a máte zkušenosti s jejich prodejem?

Pak pro Vás bude zajímavá pozice!
Key Account Manager pro tisková řešení v Ústí nad Labem/Praha

Náplň práce:
  • vedení obchodních jednání
  • péče o stávající klienty, ale i vyhledávání nových zákazníků
  • prezentace řešení a produktů
  • tvorba cenových nabídek
  • reporting obchodnímu manažerovi
  • účast na marketingových akcích – veletrhy, konference
  • dodržování obchodní strategie

Co potřebujete:
  • SŠ/VŠ vzdělání
  • praxe na obdobné pozici – zkušenosti s prodejem tiskáren, kancelářské techniky, dokumentové a skenovací techniky
  • AJ na středně pokročilé úrovni – občasná komunikace se zákazníky v zahraničí

Na této pozici je důležitá také zodpovědnost, týmový duch, skvělé vystupování a flexibilita.

Nabízíme

Nabízíme:
  • skvělé platové ohodnocení
  • moderní společnost, která nezůstává na místě a stále vymýšlí inovace
  • super šéfa, odborníka z praxe
  • pracovní smlouvu na dobu neurčitou
  • měsíční bonusy
  • služební auto, notebook a mobilní telefon

Líbí se Vám tato pracovní pozice?
Pokud ano, pak se nám přijďte představit, popř. zašlete svůj strukturovaný životopis v ČJ.

Místo výkonu práce v Ústí nad Labem/Praha.

Možnost nástupu dohodou.

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková
ID: 3489901  Datum zveřejnění: 12.10.2018