Směnový mistr

Jihlava, Česko

Popis pozice

Společnost, zajišťující sběr a ekologickou likvidaci vysloužilých elektrozařízení, hledá do svého týmu nového kolegu na pozici Směnového mistra.

Náplň práce:
  • vedení směny, organizace a kontrola práce
  • zodpovědnost za množství a kvalitu zpracování, za svěřené technologie a sklad
  • podpora údržby ve výrobě
  • dohled nad BOZP, PO a odpadovým hospodářstvím

Profil kandidáta

Požadujeme:
  • praxi na obdobné pozici spojené s vedením lidí
  • vůdčí osobnost s organizačními schopnostmi a přirozenou autoritou
  • znalost práce na PC
  • ochotu pracovat v 3 – směnném provozu

Nabízíme

Co Vám nabízíme:
  • odpovídající finanční ohodnocení dle Vašich zkušeností
  • trvalý pracovní poměr
  • příspěvek na dopravu
  • stravenky 80,- Kč denně, svačiny a občerstvení zdarma
  • služební telefon i k osobnímu užití
  • benefitní program Benefit Plus, Multisport karta bez doplatku
  • možnost dalšího profesního růstu

Nástup možný ihned!
Místo výkonu práce: Jihlava

Pokud se chcete dozvědět více, neváhejte a zašlete mi svůj životopis!!!

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Barbora Sýkorová
ID: 3490704  Datum zveřejnění: 12.9.2018