Provozní elektrikář

ManpowerGroup s.r.o.

Místo práce
Jihlava, Česko
Druh pracovního poměru
plný úvazek

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Máte vzdělání v oboru Elektro?
Jste manuálně zruční?
Chcete se v tomto oboru rozvíjet a naučit se něco nového?

Společnost, zajišťující sběr a ekologickou likvidaci vysloužilých elektrozařízení, hledá do svého týmu nového kolegu na pozici Provozního elektrikáře.

Náplň práce:
- seřizování a preventivní údržba strojů po stránce elektro
- diagnostika závad a zajištění oprav výrobních zařízení
- tvorba související technické dokumentace

Zaměstnanecké výhody, benefity

- odpovídající finanční ohodnocení dle Vašich zkušeností
- práci v jednosměnném režimu (7:00 – 15:30)
- trvalý pracovní poměr
- příspěvek na dopravu
- stravenky 80,- Kč denně, svačiny a občerstvení zdarma
- benefitní program Benefit Plus, Multisport karta bez doplatku
- možnost dalšího profesního růstu

Nástup možný ihned!
Místo výkonu práce: Jihlava

Pokud se chcete dozvědět více, neváhejte a zašlete mi svůj životopis!!!

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Ostatní průmyslová výroba

Společnost zajišťující sběr a ekologickou likvidaci vysloužilých elektrozařízení.

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadujeme:
- vzdělání elektrotechnického směru
- odbornou způsobilost dle vyhlášky č. 50/1978 Sb. – par.6
- zkušenost na obdobné pozici ve výrobní společnosti
- orientaci v práci s technickou dokumentací
- schopnost pracovat v PLC servisním režimu
- znalost práce na PC

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Víte, co je pro Manpower ve světě práce nejdůležitější? Lidé jako Vy!

Staráme se o ně a víme, jak je práce v životě každého důležitá.

Hledáte jedničku v oblasti personálních služeb?

Už víte, co budete dělat?

Adresa společnosti

Manpower
17. listopadu 389
530 02 Pardubice

Kontakt

Kontaktní osoba: Barbora Sýkorová
E-mail: poslat životopis
ID: 3490720   Datum zveřejnění: 12.9.2018