Projektant elektro

ManpowerGroup s.r.o.

Místo práce
Praha, Česko
Druh pracovního poměru
plný úvazek, zkrácený úvazek, živnost

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Zajímáte se o problematiku fotovoltaických elektráren? Chcete mít možnost implementovat nejnovější FV technologie? Preferujete jednoduchou organizační strukturu, kde je snadné prosadit nové nápady? Pak právě Vám je určena příležitost rozšířit tým elektro projektantů ve stabilní společnosti, která se v oblasti fotovoltaických elektráren dlouhodobě úspěšně pohybuje.

POPIS POZICE:
- Návrh/konfigurace fotovoltaických elektráren
- Zpracování kompletní technické a výkresové dokumentace fotovoltaických projektů
- Jednání s dodavateli a dalšími partnery
- Technická podpora při výstavbě

Zaměstnanecké výhody, benefity

NABÍZÍME:
- Nadstandardní platové podmínky
- Možnost projektovat FVE do různorodých prostředí a území
- Osobní růst, rychlou implementaci Vašich nápadů
- Stabilní dlouhodobou spolupráci
- Zázemí společnosti v moderních kancelářích blízko centra Prahy
- Možnost vidět výsledky své práce realizované v krátkodobém horizontu

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Dodávka elektřiny, plynu, páry a klimatizovaného vzduchu

Stabilní společnost zabývající se projektováním a realizací fotovoltaických elektráren.

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Vzdělání v oboru

Elektrotechnika, energetika.

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začátečník (A2)

Ostatní znalosti

AutoCAD - pokročilý

Osobnostní předpoklady a dovednosti

POŽADAVKY:
- Min. SŠ vzdělání elektrotechnického směru
- Znalost programu AutoCAD
- Zkušenost s vypracováváním projektové dokumentace
- AJ min. na pasivní úrovni, španělština výhodou
- Praxe v energetice (nejlépe přímo s FVE) velmi vítána

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Víte, co je pro Manpower ve světě práce nejdůležitější? Lidé jako Vy!

Staráme se o ně a víme, jak je práce v životě každého důležitá.

Hledáte jedničku v oblasti personálních služeb?

Už víte, co budete dělat?

Na Florenci 2116/15
110 00 Praha 1

Kontakt

Kontaktní osoba: Jana Prchalová
Tel.: +420731412536
E-mail: poslat životopis
ID: 3491128   Datum zveřejnění: 26.10.2018