Skladník_2 směny_až 22 000 Kč_Písek

ManpowerGroup s.r.o.

Místo práce
Čížovská 447, Pražské Předměstí, Písek, Česko
Druh pracovního poměru
plný úvazek
Základní složka mzdy (brutto) a další odměny
18 000 + příplatky za směnnost + prémie + dopravné

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

- zajištění materiálu do výroby,
- naskladňování a vyskladňování výrobků a materiálu.

Zaměstnanecké výhody, benefity

- 5 týdnů dovolené,
- příspěvek na stravu v hodnotě 55 % z ceny jídla,
- příspěvek na dopravu,
- práce v čistém, bezhlučném, klimatizovaném prostředí.

Informace o náboru

Pro mezinárodní výrobní společnost přijmeme ihned skladníka.
Práce na dvě směny v čistém, tichém a klimatizovaném prostředí.

- základní mzda 18 000 Kč,
- příplatek za odpolední směnu 10 Kč/hod.,
- příplatek za noční směnu (není povinná) 14,50 Kč/hod,
- prémie až 3 000 Kč/měsíc,
- možnost práce přesčas (příplatek 25 %) a v sobotu (příplatek 100 %),
- týden dovolené navíc,
- příspěvek na stravu - možnost stravování v závodní jídelně, kde jsou zajištěny snídaně, obědy, večeře, káva, doplňkový prodej,
- příspěvek na dopravu.

Společnost je výborně dostupná MHD z Písku a linkovými autobusy z okolí Písku a ze Strakonic (zastávka přímo před firmou).
Parkoviště pro zaměstnance.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

elektrotechnický průmysl

Mezinárodní výrobní společnost dodávající na trh elektrovýrobky.

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

základní vzdělání
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- spolehlivost,
- 100% docházka.

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Víte, co je pro Manpower ve světě práce nejdůležitější? Lidé jako Vy!

Staráme se o ně a víme, jak je práce v životě každého důležitá.

Hledáte jedničku v oblasti personálních služeb?

Už víte, co budete dělat?

Adresa společnosti

MANPOWER, spol. s r.o.
Žižkova třída 182
37001 Písek
ID: 3491232   Datum zveřejnění: 13.9.2018   Základní složka mzdy (brutto) a další odměny:   18 000 + příplatky za směnnost + prémie + dopravné