Skvělá brigáda před Vánoci ve skladu!

ManpowerGroup s.r.o.

Místo práce
Poděbradská 603, Jirny, Česko
Druh pracovního poměru
plný úvazek, zkrácený úvazek, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
23.09.2018
Základní složka mzdy (brutto) a další odměny
126-132 Kč/hod.

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Přijď si k nám přivydělat zajímavé peníze, nenáročnou prací ve skladu dětských stavebnic. Předchozí zkušenosti nejsou potřeba! Práce je vhodná pro každého s možností volení směn, dle vlastních potřeb.
Náplní práce je třídění, manipulace a balení výrobků. Jedná se o jednoduchou, fyzicky nenáročnou činnost. Pracoviště je čisté a moderní.
Požadujeme:
- věk 18+
- zkušenosti ve skladu nejsou potřeba
- chuť do práce

Zaměstnanecké výhody, benefity

- možnost využít slevy na produkt
- motivační ohodnocení, mzda dle výkonu zaměstnance
- při vysokém nasazení možnost nadstandardních výdělků
- možnost volení směn, dle vašich potřeb
- svozy zajištěny

Informace o náboru

Předpokládaný termín ukončení výběrového řízení

31.12.2018 (zbývá ještě 102 dnů)

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Doprava, logistika

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

základní vzdělání
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy

Vzdělání v oboru

Sklad

Jazykové znalosti

Český jazyk - Středně pokročilý (B2)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- věk 18+

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Víte, co je pro Manpower ve světě práce nejdůležitější? Lidé jako Vy!

Staráme se o ně a víme, jak je práce v životě každého důležitá.

Hledáte jedničku v oblasti personálních služeb?

Už víte, co budete dělat?

Adresa společnosti

Manpower
Na Florenci 2116/15
110 00 Praha 1

Kontakt

Kontaktní osoba: Daniela Vejvodová
E-mail: poslat životopis
ID: 3492051   Datum zveřejnění: 14.9.2018   Základní složka mzdy (brutto) a další odměny:   126-132 Kč/hod.