Administrátor náhradních dílů - stavební technika

Ústecký kraj, Česko

Popis pozice

Jste z okolí Teplic, umíte anglicky a vyznáte se ve stavebních strojích? Hledáte super partu kolegů a zázemí rakouské společnosti? Tak třeba je tato pracovní nabídka přímo pro Vás.

Co jako administrátor budete mít na starosti?
  • komunikaci se servisními techniky a zákazníky
  • objednávání náhradních dílů
  • práci s elektronickým katalogem
  • výdej, prodej a následná fakturace – nic těžkého, všechno se naučíte

Co by bylo fajn, abyste uměli a měli?
  • SŠ technického směru
  • mít třeba zkušenosti s prodejem náhradních dílů nebo servisem stavebních strojů
  • angličtinu na středně pokročilé úrovni – především písemná komunikace a občas telefon
  • řidičský průkaz sk. B

Nabízíme

Co Vám nabízím?
  • super kolektiv a bezva zahraniční firmu
  • pružnou pracovní dobu
  • 25 dnů dovolené
  • školení
  • práci v dobré dopravní dostupnosti v Teplicích
  • plat od 30 000 Kč dle zkušeností

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková
ID: 3496712  Datum zveřejnění: 20.9.2018