Zábřeh – Vedoucí ekonomického úseku

ManpowerGroup s.r.o.

Místo práce
Zábřeh na Moravě, Zábřeh, Česko
Druh pracovního poměru
plný úvazek
Termín nástupu
Ihned nebo dohodou

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Do zavedené a stabilní firmy z oblasti automotive hledáme nového kolegu na pozici vedoucího ekonomického úseku. Máte zkušenosti z oblasti financí, účetnictví a HR? Hledáte novou práci, kde Vám nabídnou odpovídající mzdu a kde se můžete dále rozvíjet? Čtěte, prosím, dále!

Jako vedoucí ekonomického oddělení budete zodpovídat za oblast financí, účetnictví, daní, právních záležitostí a personalistiky. Budete ekonomicky řídit celou společnost, vytvářet prognózy, rozpočty a účetní výkazy a spolupracovat s IT podporou účetních systémů. Také budete směřovat společnost v rovině personalistiky a budete rozvíjet a implementovat moderní HR nástroje.
Budete také spolupracovat s bankami, pojišťovnami, auditory, právními zástupci a daňovými poradci. Součástí práce je také reporting vedení společnosti v ČR i v Německu a kolektivní vyjednávání s odborovou organizací.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nechceme toho zrovna málo, ale za práci Vás rádi odměníme.
- odpovídající mzda, týden dovolené navíc, příspěvek na stravování a pojištění a další benefity
- stabilní, dlouhodobé zaměstnání s možností rozvoje a růstu
- pružná pracovní doba

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Automobilový průmysl, výroba dopravních prostředků

Nadnárodní firma s centrálou v Německu.

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2) a Německý jazyk - Začátečník (A2)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- VŠ vzdělání ekonomického směru a několik let praxe na podobné pozici ve středně velké společnosti
- znalost a ovládání provozních ekonomických nástrojů
- aktivní znalost NJ nebo základní znalost NJ a aktivní znalost AJ
- strategické a analytické myšlení a dovednosti, rychlé chápání a schopnost adaptace
- orientaci v implementaci nových systémů a postupů

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Víte, co je pro Manpower ve světě práce nejdůležitější? Lidé jako Vy!

Staráme se o ně a víme, jak je práce v životě každého důležitá.

Hledáte jedničku v oblasti personálních služeb?

Už víte, co budete dělat?

Adresa společnosti

Manpower
Na Florenci 2116/15
110 00 Olomouc
ID: 3498449   Datum zveřejnění: 21.9.2018