Zábřeh– Vedoucí výroby

Zábřeh na Moravě, Zábřeh, Česko

Popis pozice

Hledáte novou práci a zajímá Vás sektor automotive? Chcete stabilní zaměstnání ve firmě, která je ve svém oboru na špici? Máte praxi ve výrobní společnosti a zkušenosti s vedením týmu? Tak to hledáme právě Vás!

Na své nové pozici budete zodpovídat za:
  • koordinaci výroby a kontrolu plnění výrobního plánu
  • zajištění plynulosti výroby
  • zajištění odpovídající kvality
  • sledování kapacity ve výrobě v návaznosti na plán

Profil kandidáta

Jako vedoucí výroby musíte mít alespoň středoškolské vzdělání s maturitou v oboru strojírenství a alespoň 3 roky zkušeností s prací v oboru. Také je důležité mít přirozenou autoritu, být flexibilní, samostatný a odpovědný. Nutností je zkušenost s LEAN production a aktivní znalost němčiny!

Nabízíme

Za vaši práci Vám nabídneme odpovídající mzdové ohodnocení a skvělé benefity – příspěvek na stravování, příspěvek na pojištění nebo třeba týden dovolené navíc! Samozřejmostí je pak stabilní zaměstnání v prosperující firmě a možnost profesního růstu.

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková
ID: 3498480  Datum zveřejnění: 21.9.2018