Olomouc – nástrojář a vedoucí týmu

ManpowerGroup s.r.o.

Místo práce
Olomouc, Česko
Druh pracovního poměru
plný úvazek
Termín nástupu
Ihned nebo dohodou

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Chcete pracovat v oblasti automotive ve firmě, která je úspěšná a nabízí nejmodernější řešení? Máte praxi s vedením menšího týmu a dokážete kolegy motivovat? Není Vám cizí manuální zručnost a technická dokumentace? Tak to hledáme právě třeba Vás!

Náplň práce je různorodá a rozhodně NE rutinní:
- budete mít zodpovědnost za montáž, údržbu a dokončení postupových a střižných nástrojů
- budete pracovat dle výkresové dokumentace v 3D modelech
- budete také zodpovědní za dodržování pracovních a kontrolních standardů
- jako vedoucí týmu máte zodpovědnost za výsledky týmu a přidělených nástrojů, tým kolegů budete motivovat a vést k požadovaným výsledkům
- podíváte se i do zahraničí na služební cesty a budete komunikovat s klienty

Zaměstnanecké výhody, benefity

A co Vám nabídneme?
- práci ve stabilní výrobní společnosti a možnost nástupu ihned
- nadstandartní mzdu s možností dalšího navýšení dle zkušeností
- příspěvek na stravování a další příplatky

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Automobilový průmysl, výroba dopravních prostředků

Stabilní a prosperující společnost v oblasti aitomotive.

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou

Vzdělání v oboru

Strojní mechanik, nástrojář

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mírně pokročilý (B1) nebo Německý jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Nový nástrojář a vedoucí týmu by měl umět a mít následující:
- vzdělání v oboru strojní mechanik, nástrojář a zkušenosti s vedením týmu kolegů
- předchozí praxi ve výrobě lisovacích nástrojů na tváření plechu – postupové, transferové a střižné nástroje (podmínka)
- ochotu pracovat ve dvousměnném provozu
- znalost AJ nebo NJ na komunikativní úrovni; výhodou je znalost odborné terminologie

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Víte, co je pro Manpower ve světě práce nejdůležitější? Lidé jako Vy!

Staráme se o ně a víme, jak je práce v životě každého důležitá.

Hledáte jedničku v oblasti personálních služeb?

Už víte, co budete dělat?

Adresa společnosti

Manpower
Na Florenci 2116/15
110 00 Olomouc
ID: 3498503   Datum zveřejnění: 8.11.2018