Odpolední brigáda- 145 Kč/hod+ stravenky-Sklad Klecany!

ManpowerGroup s.r.o.

Místo práce
Parkerova, Klecany, Česko
Druh pracovního poměru
na dohodu (brigády)
Termín nástupu
1.03.2019

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Hledáme šikovné pracovníky pro sklad nadnárodní společnosti v Klecanech. Nabízíme pracovat pouze odpolední směnu 16-21:30.
- Provádět veškeré činností spojené s manipulací importních a exportních zásilek

- Identifikovat zásilky podle průvodních dokumentů

- Zadávat data do PC, čeká tě drobná administrativa

- Pracovat ve vyhrazeném bezpečnostním prostoru (SRA).

Zaměstnanecké výhody, benefity

- Práci v sehraném a přátelském kolektivu, kde si všichni tykáme

- 120-145 Kč/hod. + stravenky plně hrazené zaměstnavatelem.

- Dobrou dostupnost MHD na pracoviště z metra Kobylisy.

Chceš se přidat do našeho týmu? Pak neváhej a ozvi se nám na email: [email protected] :)

Informace o náboru

Předpokládaný termín ukončení výběrového řízení

24.3.2019 (zbývá ještě 31 dnů)

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Doprava, logistika

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

základní vzdělání

Vzdělání v oboru

Sklad

Jazykové znalosti

Český jazyk - Středně pokročilý (B2)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- Být pracovitý a spolehlivý

- Mít čistý trestní rejstřík

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Víte, co je pro Manpower ve světě práce nejdůležitější? Lidé jako Vy!

Staráme se o ně a víme, jak je práce v životě každého důležitá.

Hledáte jedničku v oblasti personálních služeb?

Už víte, co budete dělat?

Adresa společnosti

Manpower
Na Florenci 2116/15
110 00 Praha 1

Kontakt

Kontaktní osoba: Daniela Vejvodová
E-mail: poslat životopis
ID: 3505285   Datum zveřejnění: 15.2.2019