Kostičková práce za 25 000.- (Operátor ve výrobě)

ManpowerGroup s.r.o.

Místo práce
Kladno, Česko
Druh pracovního poměru
plný úvazek
Termín nástupu
03.10.2018

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Máte rádi nové výzvy? Jste šikovní a umíte používat počítač? Pokud jste odpověděli 3 x ANO, hledáme právě Vás!

Nabízíme Vám práci stabilní zaměstnání, práci na HPP kde nebudete vázáni na výkon ostatních v provozu osmihodinových směn.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Hodnocení ve výši od 137 Kč / h a příplatky 7 Kč / h za odpolední práci, bonus 2 300 Kč za docházku a výkonnost. Dále budete mít možnost využívat firemní jídelnu (hl. jídlo za 14 Kč pro zaměstnance), fit centrum, parkování v areálu zdarma.
Zajímá Vás více? Volejte na tel. 226 257 587 nebo pošlete svůj životopis na e-mail [email protected] a zkontaktujeme se s Vámi.

Informace o náboru

Pokud Vás tato nabídka zaujala, tak posílejte své životopisy na e-mail [email protected]
Budeme se těšit na spolupráci!

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Sportovní, zábavní a rekreační činnosti

Nadnárodní společnost je jedním z největších výrobců herních materiálů na světě.

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

základní vzdělání

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Víte, co je pro Manpower ve světě práce nejdůležitější? Lidé jako Vy!

Staráme se o ně a víme, jak je práce v životě každého důležitá.

Hledáte jedničku v oblasti personálních služeb?

Už víte, co budete dělat?

Adresa společnosti

Manpower
Na Florenci 2116/15
110 00 Praha 1

Kontakt

ID: 3506834   Datum zveřejnění: 3.10.2018