CEO - ředitel obchodní společnosti

Radlická, Praha 5, Česko

Popis pozice

  • odpovědnost za řízení chod celé obchodní společnosti
  • budete komunikovat s klíčovými zákazníky
  • reprezentovat společnost na obchodních jednáních a mezinárodních výstavách
  • rozdělování úkolů a kontrola jejích plnění
  • rozhodování o portfoliu výrobků
  • organizace elektronické komunikace, evidence, kontroly
  • budete provádět analýzy vedoucí k zajištění efektivity a zabezpečení zisku

Profil kandidáta

  • VŠ technického/ekonomického směru
  • zkušenosti získané na pozici ředitele
  • velmi dobré organizační a komunikační dovednosti
  • vysoké pracovní nasazení s ohledem na splnění strategie a obchodně - ekonomických cílů společnosti
  • plynná znalost AJ, češtiny
  • znalost MS Office na pokročilé úrovni
  • ŘP sk. B

Nabízíme

  • odpovídající finanční ohodnocení
  • bonus 1% z hrubého zisku
  • rozmanitý systém benefitů (automobil, telefon a další)

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková
ID: 3509304  Datum zveřejnění: 5.10.2018