Regional Store Manager pro ČR

Česká republika (Práce vyžaduje cestování)

Popis pozice

KLÍČOVÉ POVINNOSTI:

■ Správa prodejen v rámci přiděleného regionu
■ Budování stabilního, kompetentního a motivovaného prodejního týmu
■ Koordinace nově otevřených prodejen
■ Sledování vysoké úrovně zákaznických služeb a standardů VM, které jsou v daném regionu nastaveny
■ Posuzování a sledování klíčových ukazatelů výkonnosti u vedoucích prodejen a pracovníků prodejen
■ Provozní záležitosti v rámci rozpočtových omezení
■ Podpora spolupráce mezi prodejnami a ostatními odděleními LPP
■ Přímá zodpovědnost regionálnímu obchodnímu řediteli

Profil kandidáta

POŽADUJEME:
■ Zkušenost s vedením více prodejen v retailu (oblast módy velkou výhodou)
■ Mobilita a ochota cestovat na služebních cestách
■ Plynulý anglický jazyk podmínkou
■ Řidičský průkaz
■ Zkušenost s řízením lidí
■ Proaktivní přístup a zkušenosti při řešení náročných situacích
■ Schopnost pracovat v týmu i samostatně
■ Schopnost dobře a výkonně pracovat pod tlakem termínů

Nabízíme

■ Dynamické a mezinárodní pracovní prostředí
■ Možnosti kariérního růstu, možnost podílet se na mezinárodních projektech
■ Konkurenceschopný plat
■ Výkonnostní bonusy opírající se o obchodní výsledky
■ Firemní auto, počítač a mobilní telefon
■ Stravenky

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková
ID: 3511514  Datum zveřejnění: 15.3.2019