Regional Store Manager pro ČR

ManpowerGroup s.r.o.

Místo práce
Česká republika (Práce vyžaduje cestování)
Druh pracovního poměru
plný úvazek

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

KLÍČOVÉ POVINNOSTI:

■ Správa prodejen v rámci přiděleného regionu
■ Budování stabilního, kompetentního a motivovaného prodejního týmu
■ Koordinace nově otevřených prodejen
■ Sledování vysoké úrovně zákaznických služeb a standardů VM, které jsou v daném regionu nastaveny
■ Posuzování a sledování klíčových ukazatelů výkonnosti u vedoucích prodejen a pracovníků prodejen
■ Provozní záležitosti v rámci rozpočtových omezení
■ Podpora spolupráce mezi prodejnami a ostatními odděleními LPP
■ Přímá zodpovědnost regionálnímu obchodnímu řediteli

Zaměstnanecké výhody, benefity

■ Dynamické a mezinárodní pracovní prostředí
■ Možnosti kariérního růstu, možnost podílet se na mezinárodních projektech
■ Konkurenceschopný plat
■ Výkonnostní bonusy opírající se o obchodní výsledky
■ Firemní auto, počítač a mobilní telefon
■ Stravenky

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

velkoobchod

LPP je módní společnost, která po mnoho let působí v oděvním průmyslu. Naše firma má vice než 20 let zkušeností. V současné době vlastníme 5 módních značek – Reserved, Cropp, House, Mohito a Sinsay.
Naše prodejní síť se skládá z více než 1 600 prodejen a je postupně rozšiřována. Působíme v 18 zemích, vytváříme pracovní místa pro více než 20.000 lidí v našich kancelářích a prodejnách v Polsku, Evropě, Asii a Africe.

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

středoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1) a Český jazyk - Expert (C2)

Řidičský průkaz

B

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Víte, co je pro Manpower ve světě práce nejdůležitější? Lidé jako Vy!

Staráme se o ně a víme, jak je práce v životě každého důležitá.

Hledáte jedničku v oblasti personálních služeb?

Už víte, co budete dělat?

Adresa společnosti

Manpower
Na Florenci 2116/15
110 00 Praha 1
ID: 3511514   Datum zveřejnění: 9.10.2018