Nová výzva v Modřicích s nástupním bonusem 10 000 Kč!

ManpowerGroup s.r.o.

Místo práce
Modřice, Česko
Druh pracovního poměru
plný úvazek

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Budeš odpovědný za kontrolu vzhledu jednotlivých vyrobených plastových výlisků a jejich odebírání ze stroje. Nepotřebuješ tedy žádné předešlé zkušenosti, ale hodí se Ti dobrá fyzická kondice – pracuje se u nás ve stoje.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Za svou práci si zasloužíš náležitou odměnu, a to:
- nástupní mzdu 18 000 Kč, s příplatky se tvá pravidelná měsíční mzda bude pohybovat okolo 24 000 Kč, což je super, nemyslíš? :)
- pokud nejsi z Modřic, ale z Brna, máme připravený svoz
- další peníze ušetříš díky stravenkám v hodnotě 80 Kč
- víme, jak je důležitý relax a odpočinek, proto mají naši zaměstnanci týden dovolené navíc!
- kromě práce se rádi bavíme a na všechny naše firemní akce jsi srdečně zván/zvána

V průběhu roku dáváme zaměstnancům mnoho malých dárečků, protože spokojený zaměstnanec je pro nás tím nejdůležitějším. Přesvědč se o tom sám!

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Automobilový průmysl, výroba dopravních prostředků

Přemýšlíš o změně práce nebo hledáš firmu, kde získáš šanci pořádně rozjet svojí kariéru? Máme pro Tebe příležitost v týmu jednoho z lídrů v oblasti výroby komponentů pro automobilový průmysl!

KROMĚ SUPER MZDY TEĎ NAVÍC ZÍSKÁŠ I NÁSTUPNÍ BONUS 10 000 KČ!

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

základní vzdělání

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Pokud se tedy nebojíš práce a jsi ochotný pracovat ve třísměnném provozu, tak jsi tím pravým, koho hledáme!

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Víte, co je pro Manpower ve světě práce nejdůležitější? Lidé jako Vy!

Staráme se o ně a víme, jak je práce v životě každého důležitá.

Hledáte jedničku v oblasti personálních služeb?

Už víte, co budete dělat?

Adresa společnosti

Manpower
Na Florenci 2116/15
110 00 Praha 1
ID: 3511517   Datum zveřejnění: 9.10.2018