Programátor robotů

Ostrava, Česko

Popis pozice

  • spolupráce na návrhu a instalaci nových robotických pracovišť
  • vývoj, programování a testování robotických pracovišť
  • instalace a konfigurace robotů Fanuc, následné testování programů
  • simulace, programování, kalibrování robotů, následné uvádění do provozu, parametrizace robota
  • optimalizace procesu z pohledu kvality a výroby
  • řešení technologických problémů ve výrobě

Profil kandidáta

  • SŠ/ VŠ vzdělání (elektotechnika, automatizace)
  • platné oprávnění dle vyhl. 50
  • zkušenosti z oblasti robotizace
  • praxi s programováním robotů
  • přehled v oblasti průmyslové automatizace
  • znalost práce na PC
  • ŘP skupiny B
  • samostatnost, zodpovědnost

Nabízíme

  • stabilní společnost, nadnárodní automotive prostředí
  • možnost profesního a kariérního růstu a rozvoj v rámci globální společnosti
  • odpovídající platové ohodnocení + bonusy
  • 25 dní dovolené
  • 13., 14., plat
  • příspěvek na stravu
  • příspěvek na penzijní a životní pojištění
  • program benefit+
  • akce pro zaměstnance

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková
ID: 3512785  Datum zveřejnění: 12.11.2018