Pomoz vánočním skřítkům rozdávat radost (brigáda v tiskárně)

ManpowerGroup s.r.o.

Místo práce
Praha, Česko
Druh pracovního poměru
na dohodu (brigády)
Termín nástupu
15.10.2018

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Vaší náplní práce bude kontrola kvality výrobků, práce ve skladu, nebo údržba a obsluha tiskařských strojů.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Samozřejmě i na vás bude čekat vánoční odměna 140 Kč/hod, můžete se těšit i na stravenky 100 Kč/směnu. Také zálohy 1300 Kč a příplatky za noční směnu 15%.

Informace o náboru

Vánoce se pomalu blíží a my hledáme nové pomocníky, kteří se budou podílet na výrobě různých přáníček a jiných radostí v tiskárně v Chrášťanech u Prahy.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Výroba kovů nebo kovových výrobků

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

základní vzdělání
student střední školy
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Z počátku budeme požadovat časovou flexibilitu, pracuje se na 3 směnný provoz. Z ničeho dalšího nemusíte mít strach na vše vás zaškolíme.

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Víte, co je pro Manpower ve světě práce nejdůležitější? Lidé jako Vy!

Staráme se o ně a víme, jak je práce v životě každého důležitá.

Hledáte jedničku v oblasti personálních služeb?

Už víte, co budete dělat?

Adresa společnosti

Manpower
Sokolovská 127/38
18000 Praha 8

Kontakt

Kontaktní osoba: Tereza Tomiová
Tel.: +420734862374
E-mail: poslat životopis
ID: 3512823   Datum zveřejnění: 10.10.2018