Řidič VZV - 34 000 Kč/měsíc - Nástup ihned!

ManpowerGroup s.r.o.

Místo práce
Olomouc, Česko
Druh pracovního poměru
plný úvazek

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Práce je vhodná pro noční sovy, jelikož se začíná v 17:00 a končí v 1:30. Práce bude probíhat ve 4 týdenním cyklu na krátký/dlouhý týden.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Práci na dobu neurčitou
Velice motivující mzdu - fix 28 500 + bonusy
100Kč za každou odpracovanou noční směnu
Stravenky
Pravidelný výplatní termín

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Doprava, logistika

Pro nejúspěšnější obchod v České republice hledáme nové kolegy jako řidiče VZV.

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

základní vzdělání

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Jako řidič VZV musíte být:
- ochotný pracovat v noci
- starší 18 let
- musíte mít praxi na VZV - retraku
- trestně bezúhonný

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Víte, co je pro Manpower ve světě práce nejdůležitější? Lidé jako Vy!

Staráme se o ně a víme, jak je práce v životě každého důležitá.

Hledáte jedničku v oblasti personálních služeb?

Už víte, co budete dělat?

Adresa společnosti

Manpower
Na Florenci 2116/15
110 00 Olomouc
ID: 3512863   Datum zveřejnění: 10.10.2018