Konstruktér (příležitost pro absolventy i zkušené konstruktéry)

Nový Jičín, Česko

Popis pozice

NÁPLŇ PRÁCE:

  • Konstrukce strojních součástí, tvorba výkresové dokumentace
  • Zpracování technické dokumentace, specifikací
  • Úzká spolupráce se zkušebnou, výrobou a kvalitou
  • Komunikace s dodavateli a nákupem

POŽADAVKY:

  • VŠ strojní (i bez praxe) nebo SŠ + alespoň 5 let praxe v konstrukci
  • Znalost 3D software (AutoCAD, příp. jiné)
  • Znalost technických norem a konstrukčních materiálů
  • Velmi dobrá 3D představivost, schopnost uvažovat v technických souvislostech
  • Samostatnost, zodpovědnost

Pokud Vás nabídka zaujala, prosím zašlete mi svůj životopis. Pozici i společnost Vám ráda představím detailněji.

Nabízíme

Společnost nabízí:
  • Práce na velmi zajímavém produktu a zajímavých projektech
  • Adaptační program pro absolventy, profesní rozvoj pro zkušenější
  • Pružná pracovní doba
  • Jazykové kurzy v pracovní době
  • Týden dovolené navíc
  • Zkrácená pracovní doba (37,5 hodin týdně)
  • Kafeterie, zajímavé firemní akce

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Mgr. Veronika Krčová
+420702159024
ID: 3513146  Datum zveřejnění: 12.11.2018