Bezva práce v IT pro absolventy s výbornou angličtinou

ManpowerGroup s.r.o.

Místo práce
Brno-město, Brno, Česko
Druh pracovního poměru
plný úvazek
Termín nástupu
05.11.2018
Základní složka mzdy (brutto) a další odměny
26000 - 35000

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Jsi po škole?
Hledáš práci na trvalý úvazek?
Máš zájem rozvíjet svoji angličtinu denní komunikací s rodilými mluvčími?
Víš o počítači víc, než kde se zapíná?
Zvládneš odpolední a noční směny?

Pokud ANO, pošli mi svůj životopis v angličtině na [email protected] a já Ti obratem zavolám.

Zaměstnanecké výhody, benefity

NABÍZÍME
– zajímavou práci přímo v Brně
– plat 26 až 35 tisíc
– 50% příplatek za práci v noci
– 5 týdnů dovolené
– 8 hodinové směny / 40 hodin týdně
– volné víkendy

Informace o náboru

Zavolej +420 226 257 586 nebo pošli svůj životopis v angličtině na [email protected] a já Ti obratem zavolám.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Jiné neuvedené oblasti

mezinárodní společnost

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

student střední školy
student vysoké školy

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Angličtina na výborné komunikativní úrovni (B2 – C1).
Ochota pracovat PO – PÁ na odpolední a noční směny, protože naše linka technické podpory je otevřena v časovém rozmezí 12:00 až 8:00.

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Víte, co je pro Manpower ve světě práce nejdůležitější? Lidé jako Vy!

Staráme se o ně a víme, jak je práce v životě každého důležitá.

Hledáte jedničku v oblasti personálních služeb?

Už víte, co budete dělat?

Adresa společnosti

Manpower
Na Florenci 2116/15
110 00 Praha 1

Kontakt

ID: 3515161   Datum zveřejnění: 12.10.2018   Základní složka mzdy (brutto) a další odměny:   26000 - 35000