Hlavní účetní

Týn nad Vltavou, Česko

Popis pozice

Nově otevřena pozice Hlavní účetní pro mezinárodní obchodní společnost !

  • Zpracování účetních dokladů a neobvyklých operací
  • Kontrola zaúčtování běžných dokladů
  • Účtování majetku
  • Příprava měsíčních účetních závěrek
  • Příprava podkladů pro zpracování měsíčních DPH
  • Vyplnění statistických výkazů a instrastatu
  • Spolupráce při ročních závěrkách s auditorem a daňovým poradcem
  • Kontrola a zpracování účetnictví dceřiných společností

Očekáváme:
  • VŠ / SŠ vzdělání ekonomického směru
  • Alespoň 2 roky zkušeností na obdobné pozici
  • Organizační schopnosti a pečlivost, spolehlivost, samostatnost a zodpovědnost
  • Znalost angličtiny nebo němčiny na mírně pokročilé úrovni
  • Ochota týmové spolupráce

Nabízíme

  • Dlouhodobé pracovní uplatnění ve stále rostoucí dynamické společnosti
  • Rozmanitou pracovní náplň
  • Motivační finanční ohodnocení + roční bonus
  • Klidné pracovní prostředí v malém týmu
  • Pravidelná školení
  • Občerstvení na pracovišti
  • Stravenky ve výši 90 Kč
  • Notebook, telefon
  • Team buildingové akce

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Marie Valentová
+420727924395
ID: 3521446  Datum zveřejnění: 22.10.2018  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 35 000 - 40 000 Kč