Seřizovač

ManpowerGroup s.r.o.

Místo práce
Královéhradecký kraj, Česko
Druh pracovního poměru
plný úvazek

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Skvělá příležitost pracovat v moderním výkonném provozu!!!
Pro automotive společnost hledáme z důvodu rozšiřování týmu kandidáty na pozici SEŘIZOVAČ!

Náplň:
- seřizování provozních zařízení a robotických pracovišť
- údržba těchto zařízení
- práce na 3 směny

Požadujeme:
- SŠ/ÚSO ve strojírenském oboru (mechanik, údržbář, elektro)
- zkušenosti na obdobné pozici jsou pro Vás výhodou, nikoliv podmínkou – rádi zaučíme i šikovného absolventa!!!
- aktivní přístup k práci

Co nabízíme:
- odpovídající finanční ohodnocení dle Vašich zkušeností
- 5 týdnů dovolené
- zvýhodněný mobilní tarif pro celou rodinu
- bonusy za splnění docházky
- příspěvek na stravování
- možnost dalšího odborného profesního růstu

Vhodné i pro absolventy!
Nástup možný ihned!

Pokud se chcete dozvědět více, zašlete mi svůj životopis!!!

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Ostatní průmyslová výroba

Výrobní společnost

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

středoškolské bez maturity

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Víte, co je pro Manpower ve světě práce nejdůležitější? Lidé jako Vy!

Staráme se o ně a víme, jak je práce v životě každého důležitá.

Hledáte jedničku v oblasti personálních služeb?

Už víte, co budete dělat?

Adresa společnosti

Manpower
17. listopadu 389
530 02 Pardubice

Kontakt

Kontaktní osoba: Barbora Sýkorová
E-mail: poslat životopis
ID: 3522718   Datum zveřejnění: 23.10.2018