Senior Účetní

ManpowerGroup s.r.o.

Místo práce
Ústecký kraj, Česko
Druh pracovního poměru
plný úvazek

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Senior účetní

Máte rádi čísla? Hledáte změnu? Chcete pracovat ve společnosti, která je jednička na Evropském trhu, v oblasti strojírenství? Společnost sídlící v Teplicích hledá právě Vás.

Náplň práce:

- účtování, vedení a správa účetnictví
- měsíční a roční závěrkové práce a příprava podkladů pro pravidelný reporting
- zařazování a správa investic v SAP včetně pravidelného reportingu

Požadavky:

- VŠ vzdělání ekonomického směru s praxí alespoň 1 rok nebo SŠ vzdělání ekonomického směru s praxí alespoň 3 roky
- dobrá znalost účetních standardů a procesů
- znalost práce na PC (Excel, SAP výhodou)
- komunikativní znalost AJ nebo NJ podmínkou
- komunikativní a organizační schopnosti
- smysl pro odpovědnost a pro detail, analytické schopnosti
- odolnost vůči stresu

Zaměstnanecké výhody, benefity

- zázemí silné nadnárodní společnosti
- vaši práci dobře zaplatíme
- pracovní smlouvu na dobu neurčitou
- příspěvek na stravování
- kurzy AJ nebo NJ
- 5 týdnů dovolené
- další benefity
- rodinnou firmu kde se nebudete cítit jen jako číslo
- nástup dohodou

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

strojírenský průmysl

Strojírenská společnost se sídlem v Teplicích

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Víte, co je pro Manpower ve světě práce nejdůležitější? Lidé jako Vy!

Staráme se o ně a víme, jak je práce v životě každého důležitá.

Hledáte jedničku v oblasti personálních služeb?

Už víte, co budete dělat?

Na Florenci 2116/15
110 00 Praha 1

Kontakt

Kontaktní osoba: Michaela Poláková
E-mail: poslat životopis
ID: 3523350   Datum zveřejnění: 24.10.2018