Senior Účetní

Ústecký kraj, Česko

Popis pozice

Senior účetní

Máte rádi čísla? Hledáte změnu? Chcete pracovat ve společnosti, která je jednička na Evropském trhu, v oblasti strojírenství? Společnost sídlící v Teplicích hledá právě Vás.

Náplň práce:

  • účtování, vedení a správa účetnictví
  • měsíční a roční závěrkové práce a příprava podkladů pro pravidelný reporting
  • zařazování a správa investic v SAP včetně pravidelného reportingu

Požadavky:

  • VŠ vzdělání ekonomického směru s praxí alespoň 1 rok nebo SŠ vzdělání ekonomického směru s praxí alespoň 3 roky
  • dobrá znalost účetních standardů a procesů
  • znalost práce na PC (Excel, SAP výhodou)
  • komunikativní znalost AJ nebo NJ podmínkou
  • komunikativní a organizační schopnosti
  • smysl pro odpovědnost a pro detail, analytické schopnosti
  • odolnost vůči stresu

Nabízíme

  • zázemí silné nadnárodní společnosti
  • vaši práci dobře zaplatíme
  • pracovní smlouvu na dobu neurčitou
  • příspěvek na stravování
  • kurzy AJ nebo NJ
  • 5 týdnů dovolené
  • další benefity
  • rodinnou firmu kde se nebudete cítit jen jako číslo
  • nástup dohodou

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Michaela Poláková
ID: 3523350  Datum zveřejnění: 24.10.2018