Specialista zákaznického servisu. Nástup 20 000,- Kč

Jateční, Praha 7, Česko

Popis pozice

Přidejte se ke spokojeným zaměstnancům společnosti, která patří k největším tuzemským on-line obchodníkům a je největším e-shopem v Česku.

V současné době hledáme nové kolegy a kolegyně na pozici telefonní konzultant. Nečeká Vás žádné „slepé" volání, ale kontaktování zákazníků, kteří u nás již zakoupili zboží.

Co od Vás očekáváme:
* velmi dobrou znalost českého jazyka slovem i písmem
* hlasový projev bez logopedických vad
*skvělé komunikační dovednosti
* uživatelskou znalost práce na PC

Nabízíme:
*smlouvu na hlavní pracovní poměr - 8 nebo 6 hodin/den
*fixní mzdu 20 000,- Kč
*výkonnostní bonus až dalších 10.600,- Kč
*pracujete jen od Po do Pá
*díky možné volbě směn a volným víkendům získáte i spoustu času na své koníčky a rodinu
*kávu a další občerstvení na pracovišti po celý den zcela ZDARMA
*volné svátky
*práci v moderním prostředí
*skvělou dopravní dostupnost

Pokud to chcete zkusit, pošlete nám svůj životopis na: [email protected] a připojte se do našeho týmu spokojených prodejců.
Všechny uchazeče budeme co nejdříve kontaktovat.

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková
ID: 3525142  Datum zveřejnění: 26.10.2018