Vedoucí technik údržby

ManpowerGroup s.r.o.

Místo práce
Praha, Česko
Druh pracovního poměru
plný úvazek

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Zajímáte se o facility management, ale ani údržba ve výrobě Vám není cizí? Domluvíte se anglicky? Máte zájem o rozšíření své kvalifikace s podporou zaměstnavatele? Zašlete mi svůj životopis a získejte tak možnost pracovat v mezinárodní společnosti s dlouholetou tradicí výroby prvotřídních krmiv a dalších produktů pro zemědělství!

POPIS POZICE:
- Pravidelné prohlídky elektrozařízení a strojního zařízení, běžná údržba pracovních strojů a zařízení
- Práce v souladu s plánem údržby, koordinace podřízených údržbářů
- Vedení příslušné dokumentace, záznamů o provozu zařízení
- Zodpovědnost za vypracování ročního plánu revizí a jeho dodržování, zabezpečení provádění revizí ve spolupráci s externími firmami
- Odpovědnost za sklad náhradních dílů, zabezpečení nákupu drobných dílů a materiálu na opravy
- Další úkoly dle dohody s vedoucím výroby

Zaměstnanecké výhody, benefity

NABÍZÍME
- Zajímavé finanční ohodnocení, 13. plat a bonusový systém
- Zázemí stabilní mezinárodní společnosti, v případě zájmu stáže v zahraničí
- Rozšiřování kvalifikace plně hrazené zaměstnavatelem
- Příspěvek na jazykové kurzy
- Postupné přebírání zodpovědnosti, zaučování od seniorního kolegy
- Firemní akce placené zaměstnavatelem
- Příjemné prostředí menšího týmu

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Ostatní průmyslová výroba

Mezinárodní společnost vyrábějící krmiva a produkty pro zemědělství.

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

POŽADAVKY:
- Zkušenost z údržby ve výrobě, manuální zručnost
- Anglický jazyk na komunikativní úrovni
- Chuť rozšiřovat si kvalifikaci a přebírat odpovědnost
- Vyhláška č. 50/1978 Sb. velkou výhodou, stejně tak svářečský průkaz či průkaz VZV

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Víte, co je pro Manpower ve světě práce nejdůležitější? Lidé jako Vy!

Staráme se o ně a víme, jak je práce v životě každého důležitá.

Hledáte jedničku v oblasti personálních služeb?

Už víte, co budete dělat?

Na Florenci 2116/15
110 00 Praha 1

Kontakt

Kontaktní osoba: Jana Prchalová
Tel.: +420731412536
E-mail: poslat životopis
ID: 3525883   Datum zveřejnění: 26.10.2018