Mistr údržby

Praha, Česko

Popis pozice

Údržba ve výrobě Vám není cizí? Domluvíte se anglicky? Máte zájem o rozšíření své kvalifikace s podporou zaměstnavatele? Zašlete mi svůj životopis a získejte tak možnost pracovat v mezinárodní společnosti s dlouholetou tradicí výroby prvotřídních krmiv a dalších produktů pro zemědělství!

POPIS POZICE:
  • Pravidelné prohlídky elektrozařízení a strojního zařízení, běžná údržba pracovních strojů a zařízení
  • Práce v souladu s plánem údržby, koordinace podřízených údržbářů
  • Vedení příslušné dokumentace, záznamů o provozu zařízení
  • Zodpovědnost za vypracování ročního plánu revizí a jeho dodržování, zabezpečení provádění revizí ve spolupráci s externími firmami
  • Odpovědnost za sklad náhradních dílů, zabezpečení nákupu drobných dílů a materiálu na opravy
  • Další úkoly dle dohody s vedoucím výroby

Profil kandidáta

POŽADAVKY:
  • Zkušenost z údržby ve výrobě, manuální zručnost
  • Anglický jazyk na komunikativní úrovni
  • Chuť rozšiřovat si kvalifikaci a přebírat odpovědnost
  • Vyhláška č. 50/1978 Sb. §6 či vyšší
  • Svářečský průkaz či průkaz VZV výhodou

Nabízíme

NABÍZÍME
  • Zajímavé finanční ohodnocení, 13. plat a bonusový systém
  • Zázemí stabilní mezinárodní společnosti, v případě zájmu stáže v zahraničí
  • Rozšiřování kvalifikace plně hrazené zaměstnavatelem
  • Příspěvek na jazykové kurzy
  • Postupné přebírání zodpovědnosti, zaučování od seniorního kolegy
  • Firemní akce placené zaměstnavatelem
  • Příjemné prostředí menšího týmu

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Jana Prchalová
+420731412536
ID: 3525883  Datum zveřejnění: 27.11.2018