Skladník, mzda 22.000-33.000 Kč/měs, stravenky, hrazené ubytování

ManpowerGroup s.r.o.

Místo práce
Praha, Česko
Druh pracovního poměru
plný úvazek
Termín nástupu
IHNED
Základní složka mzdy (brutto) a další odměny
22.000 - 33.000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro společnost zabývající se výrobou zemních strojů přijmeme pracovníky/-ce do skladu na balení, přípravu materiálu do výroby a řidiče VZV.

- obsluha VZV nebo retraku ( nutností oprávnění VZV )
- příprava materiálu pro výrobu

Všichni zaměstnanci mají plně hrazené ubytování ( pěkná a čistá ubytovna - každý den dochází na pokoje uklízečka ) a zajištěné svozy do zaměstnání zdarma přímo před fabriku.

Místo výkonu práce: Dobříš

Před nástupem je prohlídka závodu a následné zaškolení.

Dvousměnný až třísměnný provoz

Nástup ihned nebo každý další týden !!!

Nyní máme otevřené i tyto pozice : svářeč CO2, montážní dělník, pracovník na lakovně, operátor svařovny nebo obsluha CNC.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Průměrný měsíční výdělek 22.000 - 33.000 Kč/měs
- příplatek za odpolední směnu 6 Kč/hod
- příplatek za noční směnu 20% z průměru
- příspěvek na penzijní připojištění
- vzdělávací kurzy
- motivační bonusy
- 25 dní dovolené na kalendářní rok
- plně hrazené ubytování
- pitný režim v celém areálu
- možnost zajištění průkazu VZV, jeřábnické a vazačské zkoušky
- svozy do zaměstnání

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

strojírenský průmysl

Společnost zabývající se výrobou zemních strojů

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

základní vzdělání

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Víte, co je pro Manpower ve světě práce nejdůležitější? Lidé jako Vy!

Staráme se o ně a víme, jak je práce v životě každého důležitá.

Hledáte jedničku v oblasti personálních služeb?

Už víte, co budete dělat?

Adresa společnosti

Manpower
Žižkova 182
397 01 Písek
ID: 3527515   Datum zveřejnění: 30.10.2018   Základní složka mzdy (brutto) a další odměny:   22.000 - 33.000 Kč/měsíc