Pomocný svářeč, mzda 26.000-33.000 Kč/měs, stravenky, hrazené ubytování

ManpowerGroup s.r.o.

Místo práce
Praha, Česko
Druh pracovního poměru
plný úvazek
Termín nástupu
ihned
Základní složka mzdy (brutto) a další odměny
26.000 - 33.000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro výrobní společnost na Dobříši, která se zabývá výrobou zemních strojů hledáme ideálně muže na pozici pomocný svářeč/operátor svařovny - jedná se o přípravu materiálu pro svářeče.

Každý zaměstnanec má plně hrazené ubytování (pěkná a čistá ubytovna) a zajištěné svozy do zaměstnání zdarma na všechny směny přímo před fabriku.

Lokalita: Dobříš

Dvousměnný - třísměnný provoz / dle zařazení na výrobní linku

Před nástupem probíhá testování manuální zručnosti, následné školení a prohlídka závodu.

Nástup ideálně ihned nebo každý týden.

Tato pozice je vhodná pro svářeče, kteří mají propadlé svářečské oprávnění.

Nyní máme otevřené i tyto pozice: montážní dělník, operátor skladu, skladník s VZV, svářeč CO2, obsluha CNC a nebo pracovníka/-ci lakovny

Zaměstnanecké výhody, benefity

Průměrný měsíční výdělek 26.000 - 33.000 Kč/měs
Pravidelné navyšování základní mzdy
- příplatek za odpolední směnu 6 Kč/hod
- příplatek za noční směnu 20%
- příspěvek na penzijní připojištění
- vzdělávací kurzy
- motivační bonusy
- 25 dní dovolené
- hrazené ubytování na pěkné a čisté ubytovně
- svozy do zaměstnání
- pitný režim v celém areálu

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

strojírenský průmysl

Společnost zabývající se výrobou zemních strojů

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

základní vzdělání

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Víte, co je pro Manpower ve světě práce nejdůležitější? Lidé jako Vy!

Staráme se o ně a víme, jak je práce v životě každého důležitá.

Hledáte jedničku v oblasti personálních služeb?

Už víte, co budete dělat?

Adresa společnosti

Manpower
Žižkova 182
397 01 Písek
ID: 3527549   Datum zveřejnění: 30.10.2018   Základní složka mzdy (brutto) a další odměny:   26.000 - 33.000 Kč/měsíc