Protivín. Kontrolor kvality - obsluha 3D měřícího přístroje od 25.000 Kč/měs.

ManpowerGroup s.r.o.

Místo práce
Protivín, Česko
Druh pracovního poměru
plný úvazek
Základní složka mzdy (brutto) a další odměny
25000 - 30000

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro výrobní společnost strojírenského zaměření v Protivíně, přijmeme nového kolegu na pozici Kontrolor - obsluha 3D měřícího přístroje. Denní směna 8 - 17 h - možno upravit dle domluvy. Práce s moderními přístroji.

Nástup ihned
Místo výkonu práce: Protivín

Popis pozice:
- obsluha 3D měřícího přístroje Wenzel 3D systém

Požadujeme:
- znalost 3D měřících přístrojů
- strojírenské vzdělání výhodou - ne podmínkou
- praxe s kontrolou kvality
- znalost programování - výhodou

Nabízíme:
- nástupní plat od 25.000 Kč/měs. - odvíjí se od předchozích zkušeností a znalostí
- měsíční odměny a bonusy
- podnikové stravování
- vánoční prémie

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

strojírenský průmysl

Výrobní společnost se sídlem v Protivíně

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

student střední školy
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Víte, co je pro Manpower ve světě práce nejdůležitější? Lidé jako Vy!

Staráme se o ně a víme, jak je práce v životě každého důležitá.

Hledáte jedničku v oblasti personálních služeb?

Už víte, co budete dělat?

Adresa společnosti

Manpower
Žižkova 182
397 01 Písek

Kontakt

ID: 3527902   Datum zveřejnění: 30.10.2018   Základní složka mzdy (brutto) a další odměny:   25000 - 30000