Projektant staveb – Skvělá příležitost i pro absolventy!

ManpowerGroup s.r.o.

Místo práce
Ústecký kraj, Česko
Druh pracovního poměru
plný úvazek

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Vzhledem k tomu, že byste byl/a na pozici projektant/ka. Vaší denní náplní práce by bylo projektování především vodohospodářských staveb. Zpracovávání technické dokumentace a manuálů. S tím také spojena tvorba projektové dokumentace. A další nezbytnou náplní Vaší práce by byla komunikace a podpora při jednání se zákazníky.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Za dobře odvedenou práci Vám firma nabízí pružnou pracovní dobu, motivační platové ohodnocení. Velice lákavé je i to, že se budete podílet v rámci firmy na zajímavých projektech, u kterých budete od samého začátku. Dále společnost nabízí práci na dobu neurčitou a možnost získání nových zajímavých zkušeností!

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Stavební průmysl

Rádi bychom Vám představili pracovní pozici, která je vhodná pro ty, kteří se orientují ve stavebnictví a mají zkušenosti s vodohospodářskými stavbami.
V případě, že jste absolventem/absolventkou, zbystřete! Protože i pro Vás může být tato pracovní nabídka skvělým START-UPem pro profesní rozvoj.

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

středoškolské s maturitou
student vysoké školy

Vzdělání v oboru

Stavebnictví

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začátečník (A2)

Ostatní znalosti

AutoCAD - základy

Řidičský průkaz

B

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Firma požaduje SŠ/VŠ vzdělání orientované na stavebnictví, ideálně spjaté s vodohospodářskými stavbami. Měl/a byste také umět číst v technické dokumentaci. Obrovskou výhodou je zkušenost s prací v AUTOCADu. Společnosti požaduje alespoň základní znalost anglického jazyka. Důležité na této pozici je, abyste se uměl/a rozhodovat, být samostatný/á a určitě i iniciativní.

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Víte, co je pro Manpower ve světě práce nejdůležitější? Lidé jako Vy!

Staráme se o ně a víme, jak je práce v životě každého důležitá.

Hledáte jedničku v oblasti personálních služeb?

Už víte, co budete dělat?

Adresa společnosti

Manpower
Velká Hradební 238/10
400 01 Ústí nad Labem

Kontakt

Kontaktní osoba: Tereza Malá
Tel.: +420733611722
E-mail: poslat životopis
ID: 3527925   Datum zveřejnění: 30.10.2018