Projektant staveb – Skvělá příležitost i pro absolventy!

Popis pozice

Vzhledem k tomu, že byste byl/a na pozici projektant/ka. Vaší denní náplní práce by bylo projektování především vodohospodářských staveb. Zpracovávání technické dokumentace a manuálů. S tím také spojena tvorba projektové dokumentace. A další nezbytnou náplní Vaší práce by byla komunikace a podpora při jednání se zákazníky.

Profil kandidáta

Firma požaduje SŠ/VŠ vzdělání orientované na stavebnictví, ideálně spjaté s vodohospodářskými stavbami. Měl/a byste také umět číst v technické dokumentaci. Obrovskou výhodou je zkušenost s prací v AUTOCADu. Společnosti požaduje alespoň základní znalost anglického jazyka. Důležité na této pozici je, abyste se uměl/a rozhodovat, být samostatný/á a určitě i iniciativní.

Nabízíme

Za dobře odvedenou práci Vám firma nabízí pružnou pracovní dobu, motivační platové ohodnocení. Velice lákavé je i to, že se budete podílet v rámci firmy na zajímavých projektech, u kterých budete od samého začátku. Dále společnost nabízí práci na dobu neurčitou a možnost získání nových zajímavých zkušeností!

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.

Na Florenci 2116/15
110 00 Praha 1
Česká republika
ID: 3527925   Datum zveřejnění: 30.10.2018