Asistentka personálního oddělení s angličtinou

Ústecký kraj, Česko

Popis pozice

Jako asistentka budete mít na starost různorodou práci a pomáhat při zajímavých projektech. Budete pravou rukou personální ředitelky. A pokud k tomu umíte anglicky, tak se jedná o skvělou pracovní příležitost.

Pokud chcete změnu a hledáte nové pracovní uplatnění v Ústí nad Labem, tak mi zašlete svůj životopis.

Jaká je náplň práce:

– podpora personálního oddělení
– komunikace se zaměstnanci společnosti
– administrativa pracovně-právních dokumentů
– komunikace s vedením společnosti i zahraničními hosty
– práce v interních počítačových systémech

Co k tomu potřebujete:

– znalost anglického jazyka na úrovni B1
– zkušenosti jako administrativní podpora HR oddělení jsou velkou výhodou
– znalost pracovněprávní legislativy a problematiky
– komunikativní a týmový hráč

Nabízíme

Co Vám nabízíme:

– 25 dnů dovolené
– stravenky
– jazykové kurzy
– multisport kartu
– vstupenky na kulturní a sportovní akce zdarma
– školení a vzdělávací program

Líbí se Vám nabídka?

Pokud Vás nabídka zaujala, tak pište nebo volejte.

Práce je v Ústí nad Labem a možnost nástupu dohodou.

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková
ID: 3528284  Datum zveřejnění: 31.10.2018