Správce IT (vhodné i pro absolventy)!

Olomouc, Česko

Popis pozice

Pro významnou českou firmu z Olomouce a lídra trhu ve svém oboru hledáme IT správce, který se stane nedílnou součástí společnosti. Vyznáte se ve správě serverů a domén? Rádi pomůžete uživatelům a kolegům s instalací programů a konfigurací systému? Vyznáte se v opravě a instalaci PC, telefonů, tiskáren a dalších periferií? Tak to hledáme přesně Vás!

Hlavní náplní Vaší práce bude správa HW a SW společnosti. Budete zodpovědní za správu serverů, instalaci a správu počítačových programů, instalaci tiskáren, routerů a dalších periferií a za opravu případných problémů a chyb. Také budete zodpovědní za nákup a aktualizace HW i SW a za zálohování a antivirovou ochranu dat. Zkrátka budete důležitým a nepostradatelným kolegou!

Profil kandidáta

Od nového kolegy očekáváme alespoň SŠ vzdělání (obor IT/IS), všeobecný přehled o IT, znalost počítačových sítí a zkušenosti s instalací Windows 10 a MS Office. Důležitá je také orientace v HW, znalost virtualizačního SW a znalost základů bezpečnosti a antivirové ochrany. Velkou výhodou budou zkušenosti na podobné pozici, ale dveře máme otevřené i pro absolventy!

Nabízíme

Rádi Vám nabídneme adekvátní mzdové ohodnocení, týden dovolené navíc, příspěvek na stravování a možnost profesního růstu společně s celou firmou!

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková
ID: 3528605  Datum zveřejnění: 18.12.2018