Zákaznická podpora – sportovní a výživové doplňky!

Popis pozice

Pro významnou českou firmu z Olomouce a lídra trhu ve svém oboru hledáme kolegu či kolegyni na pozici v zákaznické podpoře, který se stane nedílnou součástí týmu. Máte zkušenosti s výživovým poradenstvím, doplňky stravy nebo sestavováním jídelníčků? Umíte jednat s lidmi a máte dobrou znalost angličtiny slovem i písmem? Tak to hledáme přesně Vás!

Hlavní náplní Vaší práce bude péče o klienty, se kterými budete po telefonu či mailem jednat. Je důležité, aby byli vždy spokojení s vyřešením jejich dotazu či problému. Budete řešit požadavky či dotazy zákazníků, pečovat o ně a poskytovat jim odborné informace o produktech z oblasti sportovních a výživových doplňků. Nejedná se o aktivní prodej!

Profil kandidáta

Od nového kolegy očekáváme alespoň SŠ vzdělání, výborné komunikační schopnosti, umění jednat s lidmi a příjemné vystupování. Důležitá je znalost práce s PC, komunikační znalost angličtiny a ochota se dále vzdělávat a učit se nové věci. Velkou výhodou bude, pokud máte vzdělání či praxi v oblasti výživového poradenství a sportovních doplňků.

Nabízíme

Rádi Vám nabídneme adekvátní mzdové ohodnocení, týden dovolené navíc, příspěvek na stravování a možnost profesního růstu společně s celou firmou!

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.

Na Florenci 2116/15
110 00 Olomouc
Česká republika
ID: 3528620   Datum zveřejnění: 31.10.2018