Regionální obchodní manažer (technický produkt)

Česká republika, Olomoucký kraj, Moravskoslezský kraj (Práce vyžaduje cestování)

Popis pozice

  • cesty k zákazníkům – oceníme člověka, kterému je blízké výrobní prostředí
  • vlastní akvizice
  • technické a aplikační řešení obchodních případů
  • zpracování cenových objednávek
  • realizace objednávek s podporou prodeje a výrobou
  • účast na zahraničních konferencích a veletrzích
  • zpracování obchodního plánu

Profil kandidáta

  • min. SŠ vzdělání
  • prokazatelné zkušenosti s obchodní činností
  • technická orientace je nutností!!!
  • Angličtina na pokročilé úrovni taktéž nutnou podmínkou (komunikace i se zahraničím)
  • Ochota cestovat v rámci svěřeného regionu (OL, MSK)
  • chuť dojíždět na centrálu společnosti 1x měsíčně (Pardubický kraj)

Nabízíme

  • firemní automobil i k osobním účelům
  • notebook, stravenky
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • jazykové kurzy
  • 5 týdnů dovolené
  • denní práce formou home office

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková
ID: 3531032  Datum zveřejnění: 5.11.2018