Máme pro vás pracovní příležitost s náborovým příspěvkem (Operátor ve výrobě)

ManpowerGroup s.r.o.

Místo práce
Plzeň, Česko
Druh pracovního poměru
plný úvazek
Termín nástupu
06.11.2018
Základní složka mzdy (brutto) a další odměny
21525 - 24575

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Jaká bude Vaše náplň práce?

Vaší náplní práce bude obsluha poloautomatických strojů, kontrola kvality výrobků.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Platové ohodnocení:

Základní mzda je 21 500 Kč, ale tím to samozřejmě nekončí, máte možnost získat bonus až 20% z hrubé mzdy, takže Váš nástupní plat může být až 24 500 Kč.
Jistě Vás také potěší i benefity jako například 25 dní dovolené, 13. Plat, závodní stravování, příspěvek na dopravu a samozřejmostí je i NÁBOROVÝ PŘÍSPĚVEK 20 000 Kč.

Informace o náboru

Hledáme nové kolegy/ně na pozici operátora výroby, pro našeho významného klienta, který se zabývá výrobou řídících systému pro osobní automobily.

Předpokládaný termín ukončení výběrového řízení

1.1.2019 (zbývá ještě 44 dnů)

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Automobilový průmysl, výroba dopravních prostředků

Pokud Vás naše nabídka zaujala, určitě mě kontaktujte na e-mail: [email protected], nebo můžete zavolat na tel.: 226 254 964.

Těšíme se na Vás :-)

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

základní vzdělání

Vzdělání v oboru

Automotive

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Jaké máme požadavky?

Podmínkou je plnoletost, trestní bezúhonnost, ochota pracovat na třísměnný provoz po osmi hodinách, manuální zručnost a pečlivost. :-)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Víte, co je pro Manpower ve světě práce nejdůležitější? Lidé jako Vy!

Staráme se o ně a víme, jak je práce v životě každého důležitá.

Hledáte jedničku v oblasti personálních služeb?

Už víte, co budete dělat?

Adresa společnosti

Manpower
Na Florenci 2116/15
110 00 Praha 1

Kontakt

ID: 3531072   Datum zveřejnění: 5.11.2018   Základní složka mzdy (brutto) a další odměny:   21525 - 24575