Vlastníte průkaz VZV? Pak hledáme právě vás!

ManpowerGroup s.r.o.

Místo práce
Plzeň, Česko
Druh pracovního poměru
plný úvazek
Termín nástupu
06.11.2018
Základní složka mzdy (brutto) a další odměny
22601

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Náplní práce bude:

- Naskladňování a vyskladňování pomocí vysokozdvižného vozíku
- Vykládání kamionů
- Třídění obalů a další manuální práce ve skladu

Zaměstnanecké výhody, benefity

Jaké je za práci ohodnocení?

- Mzda je 22 600 Kč + bonus za výkon3 390 Kč
- Příspěvek na dopravu dle km
- 25 dní dovolené
- Příspěvek na údržbu oděvů
- Odměny za věrnost ve firmě

Informace o náboru

Pokud Vás nabídka zaujala, kontaktujte mě na e-mail [email protected], nebo na tel.: 226 254 964

Těšíme se na Vás :-)

Předpokládaný termín ukončení výběrového řízení

1.1.2019 (zbývá ještě 47 dnů)

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Automobilový průmysl, výroba dopravních prostředků

Přijmeme nové kolegy/ně na pozici skladníka, pro našeho velmi úspěšného klienta, ve výrobě řídících systému pro osobní automobily.

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

základní vzdělání

Vzdělání v oboru

Automotive

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Jaké máme požadavky ?

Určitě požadujeme plnoletost, praxi s prací ve skladu min. 2 roky, platný průkaz na VZV (pokud není platný dá se u nás samozřejmě obnovit), dále požadujeme ochotu pracovat na 3 směny, trestní bezúhonnost, spolehlivost a pečlivost. :-)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Víte, co je pro Manpower ve světě práce nejdůležitější? Lidé jako Vy!

Staráme se o ně a víme, jak je práce v životě každého důležitá.

Hledáte jedničku v oblasti personálních služeb?

Už víte, co budete dělat?

Adresa společnosti

Manpower
Na Florenci 2116/15
110 00 Praha 1

Kontakt

ID: 3531079   Datum zveřejnění: 5.11.2018   Základní složka mzdy (brutto) a další odměny:   22601