Bezva brigáda: 144-193 Kč/hod. a výběr směn je na Vás! (Pomocný pracovník)

ManpowerGroup s.r.o.

Místo práce
Plzeň, Česko
Druh pracovního poměru
na dohodu (brigády)
Termín nástupu
06.11.2018
Základní složka mzdy (brutto) a další odměny
144 - 193 Kč/h

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Co na Vás čeká?

Klasická skladová evidence, vybalování a vydávání zboží, práce s ručním scannerem a ručním vozíkem, tedy nic, co byste po krátkém zaškolení nezvládla/nezvládl.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Vaše hodinová mzda bude v rozmezí 144-192 Kč, což je super přivýdělek.

O tom, na jakou dorazíte směnu rozhodujete sami. Pracovní doba je od pondělí do neděle ve třísměnném provozu.

Informace o náboru

Teď už jen stačí, abyste zaslali svůj životopis na e-mail [email protected]
Budeme se těšit na spolupráci!

Předpokládaný termín ukončení výběrového řízení

31.12.2018 (zbývá ještě 47 dnů)

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Textilní, oděvní, kožedělná výroba

Můžete pracovat jen o víkendech? Žádný problém!

Personální společnost Manpower má pro všechny zájemce super brigádu v oblasti logistiky. Předešlá zkušenost není třeba a výběr směny je jen na Vás!

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

základní vzdělání

Vzdělání v oboru

logistika

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Jaké jsou předpoklady pro pozici?

Postačí nám čistý trestní rejstřík, pracovitost a Vaše odpovědnost. Předešlé zkušenosti nejsou třeba.

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Víte, co je pro Manpower ve světě práce nejdůležitější? Lidé jako Vy!

Staráme se o ně a víme, jak je práce v životě každého důležitá.

Hledáte jedničku v oblasti personálních služeb?

Už víte, co budete dělat?

Adresa společnosti

Manpower
Na Florenci 2116/15
110 00 Praha 1

Kontakt

ID: 3531084   Datum zveřejnění: 5.11.2018   Základní složka mzdy (brutto) a další odměny:   144 - 193 Kč/h