Sales Manager – obalová řešení

ManpowerGroup s.r.o.

Místo práce
Středočeský kraj, Hlavní město Praha (Práce vyžaduje cestování)
Druh pracovního poměru
plný úvazek

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Nyní rozšiřujeme obchodní tým společnosti, která umí navrhnout obaly přesně splňující požadavky klientů na design i funkčnost. Máte v této oblasti zkušenosti a rozhlížíte se po změně? Pak prosím čtěte dále…

Hledáme člověka, který
* je obchodníkem, proto, že ho baví smysluplná práce, rozvoj a navazování nových kontaktů, které přetváří v dlouhodobé fungující obchodní partnerství
* je samostatný a nebojí se vlastní iniciativy
má:
* min. SŠ vzdělání
* komunikativní znalost angličtiny (veletrhy v zahraničí)
* zkušenost s obchodní činností aspoň 2 roky v oblasti obalové techniky, fólií - podmínkou
* uživatelskou znalost práce na PC – MS Office
* zodpovědnost, pečlivost a příjemné vystupování
* ŘP sk. B – aktivní řidič, ochota cestovat v rámci celé ČR

Budete mít na starosti:
* získávání nových zákazníků
* péči o stávající klienty
* prezentace firmy a jejích produktů také na veletrzích v zahraničí
* samostatné vedení obchodních případů až po uzavření smlouvy
* zodpovědnost za obchodní výsledky
* reporting

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízíme:
* finanční ohodnocení dle zkušeností a praxe - FIX + bonusy
* automobil/ případně kompenzace nákladů
* spoluúčast na zajímavých projektech
* smlouvu na HPP
* možnost HO (cca 2x měsíčně)
* flexibilní pracovní doba

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Polygrafický průmysl, tiskárny

Společnost je specializovaným výrobcem obalů a předním dovozcem obalových a laminovacích fólií. Na trhu působí již od roku 1994.

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Český jazyk - Expert (C2) nebo Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2) nebo Německý jazyk - Středně pokročilý (B2)

Řidičský průkaz

B

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Víte, co je pro Manpower ve světě práce nejdůležitější? Lidé jako Vy!

Staráme se o ně a víme, jak je práce v životě každého důležitá.

Hledáte jedničku v oblasti personálních služeb?

Už víte, co budete dělat?

Adresa společnosti

Manpower
Na Florenci 2116/15
110 00 Praha 1

Kontakt

Kontaktní osoba: Markéta Pěničková
E-mail: poslat životopis
ID: 3533011   Datum zveřejnění: 7.11.2018