Sales Manager – obalová řešení

Středočeský kraj, Hlavní město Praha (Práce vyžaduje cestování)

Popis pozice

Rozšiřujeme obchodní tým společnosti, která umí navrhnout obaly přesně splňující požadavky klientů na design i funkčnost. Máte v této oblasti zkušenosti a rozhlížíte se po změně? Pak prosím čtěte dále…

Hledáme člověka, který:

* je obchodníkem proto, že ho baví smysluplná práce, rozvoj a navazování nových kontaktů, které přetváří v dlouhodobé fungující obchodní partnerství
* je samostatný a nebojí se vlastní iniciativy
má:
* min. SŠ vzdělání
* komunikativní znalost angličtiny (veletrhy v zahraničí)
* zkušenost s OBCHODNÍ ČINNOSTÍ aspoň 2 roky v OBLASTI OBALOVÉ TECHNIKY, FÓLIÍ - PODMÍNKOU
* uživatelskou znalost práce na PC – MS Office
* zodpovědnost, pečlivost a příjemné vystupování
* ŘP sk. B – aktivní řidič, ochota cestovat v rámci celé ČR

Budete mít na starosti:

* získávání nových zákazníků
* péči o stávající klienty
* prezentace firmy a jejích produktů také na veletrzích v zahraničí
* samostatné vedení obchodních případů až po uzavření smlouvy
* zodpovědnost za obchodní výsledky
* reporting

Nabízíme

Nabízíme:

* finanční ohodnocení dle zkušeností a praxe - FIX + bonusy
* automobil/ případně kompenzace nákladů
* spoluúčast na zajímavých projektech
* smlouvu na HPP
* možnost HO (cca 2x měsíčně)
* flexibilní pracovní doba

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková
ID: 3533011  Datum zveřejnění: 11.1.2019