Tento inzerát má 3P - pěkné platové ohodnocení - perfektní pozice - pěkné pracovní prostředí - finance manager

Chomutov, Česko

Popis pozice

Náplň práce
  • Budete se starat o měsíční a roční uzávěrky
  • Pravidelně analyzovat výkon
  • Analyzovat procesy finančního oddělení
  • Spravovat data dle potřeb managementu
  • Zpracovávat Cash Flow
  • Koordinovat procesy finančního auditu a transferových cen
  • Budete kontaktní osobou pro banky, auditory a pojišťovací instituce
  • Řízení projektů bude také součást Vaší práce
  • Zpracování faktur sem také patří
  • Budete podpora implementace ERP systému

Kvalifikace
  • VŠ vzdělání ideálně ekonomického / finančního směru
  • Praxe v oblasti účetnictví / financí / controllingu (min. 5 let)
  • Znalosti účtování a kalkulace nákladů výrobku
  • Znalost všeobecného účetnictví
  • Znalost daní (transferových cen), DPH (české/německé)
  • MS Office - nadstandardní znalost MS Excelu podmínkou
  • Zkušenosti s vedením týmu
  • AJ na komunikativní úrovni, NJ výhodou

Nabízíme

  • Velice vysoké platové ohodnocení
  • Roční odměny
  • 55 % příspěvek na stravné (teplá jídla na pracovišti)
  • Zajištěná doprava do práce
  • Cafeterie - 6.000 bodů/rok (kultura, vzdělávání, sport, dovolená, zdraví)
  • Příspěvek na životní pojištění – 300 Kč/měsíc
  • Osobní placené volno - dle odpracovaných let (až 5 dní)
  • Peněžitá odměna při odchodu do důchodu a při dovršení životního jubilea 50-ti let, ostatní jubilea – body cafeterie

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Michaela Poláková
ID: 3534864  Datum zveřejnění: 22.11.2018