Manipulační řidič na Letišti Václava Havla

Popis pozice

Zbystřete své zraky! Máme pro Vás pracovní příležitost, kterou jednoduše nelze přehlédnout! Obsazujeme pozice Manipulačního dělníka na Letišti Václava Havla v Praze. Výhodou pro každého je možnost výběru jak pracovních dnů, tak i směn. Můžeme Vám nabídnout práci v zajímavém prostředí a v kolektivu prima lidí.

Náplň práce:
  • nakládání a vykládání zavazadel, zboží a poštovních zásilek
  • přeprava zavazadel do příletové haly letiště

Požadujeme od Vás:
  • skvělou fyzičku (tahání těžkých břemen)
  • věk 18+
  • čistý trestní rejstřík
  • řidičský průkaz sk. B

Nabízíme Vám:
  • motivační mzdu 145,- Kč/hod - 165,- Kč/hod
  • smlouvu na DPČ (brigáda)
  • plánování směn dle Vašich časových možností
  • 4 – 13ti hodinové směny (Po – Ne)
  • kvalitní zaškolení

Zaujala Vás pozice? Zašlete mi svůj životopis na: [email protected] a my Vás budeme co nejdříve kontaktovat.
Těšíme se na Vás ☺

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.

Na Florenci 2116/15
110 00 Praha 1
Česká republika
ID: 3535083   Datum zveřejnění: 9.11.2018